Düsseldorfská pobočka společnosti Nippon Express (Deutschland) je první japonskou společností, která se zúčastnila Dnů evropské logistiky (Supply Chain Day)

Dny evropské logistiky (Supply Chain Day), akce pod záštitou německého svazu spedic a logistiky, proběhly během loňského dubna v Düsseldorfu v pobočce Nippon Express (Deutschland). V Německu je tato událost největší akcí svého druhu a mnoho firem zde prezentuje své služby. Nippon Express (Deutschland) je první japonskou společností v roli pořadatele.
 
Ačkoliv Nippon Express rozhodně není na trhu nováčkem a je se svým prvotřídním servisem úspěšný v mnoha odvětvích, tak stále není znám po celém světě. Nejednou tak byli jejich obchodní zástupci odmítnuti. Účast na tomto projektu je tedy snahou vedení společnosti tuto skutečnost změnit a zviditelnit své jméno v celosvětovém měřítku.
 
Akce se zúčastnilo přibližně 80 lidí včetně vysokoškolských profesorů, poradců, vysokoškolských studentů, zákazníků Nippon Express či zástupců jiných nežli japonských firem. Německý tým Nippon Express zde prezentoval komplexní logistická řešení, byla zde možnost návštěvy skladů i volná společenská diskuse. Nakonec místní noviny otiskly o akci článek a počet poptávek z nejaponských společností se zvýšil.
 
Vedení společnosti plánuje uspořádat podobnou událost i v Hamburku, Frankfurtu, Mnichově a na dalších místech. Je to již více než padesát let, co Nippon Express rozšířil svou působnost do Německa, ale je to právě německý tým, jež vede společnost k růstu a pokroku.

českyCZ anglickyEN
© 2023 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.