Námořní přeprava

Tradiční způsob přepravy v portfoliu služeb Nippon Express představuje od začátku námořní přeprava zásilek. Tu zajišťujeme ve spolupráci s osvědčenými a spolehlivými rejdařskými společnostmi.

Nejpoužívanější formou námořní přepravy je přeprava námořních kontejnerů.  Kromě standardních kontejnerů zajišťujeme  také přepravu kontejnerů pro nadrozměrné zásilky, např. high cube nebo otevřený (open top) kontejner. V případě požadavku na stálou teplotu po celou dobu přepravy je řešením tzv. “reefer” kontejner, který díky zabudovanému agregátu toto dokáže. Výhodou kontejnerové přepravy je možnost kombinovat při jejím zajištění více dopravních prostředků (kamion, loď i železnici) a umožnit tak odebrání zásilky u odesílatele a dodání do skladu nebo výrobního závodu příjemce. Naši obchodní partneři využívají  výhodu globálních sazeb, které naše centrála získává díky velkému objemu zásilek.

Pro menší zásilky, kterých zákazník nemá dostatečné množství k naplnění celého kontejneru je určena námořní sběrná služba. Tento způsob přepravy využívá velké množství zákazníků, protože pro ně představuje skutečně ekonomické řešení tím, že platí dopravné pouze za skutečnou hmotnost nebo objem zásilky. Sběrná služba má i další výhody, jako jsou pravidelné jízdní řády, díky nimž si zákazník může snadno učinit představu, kdy zásilku obdrží a může tak lépe plánovat dodávky materialů pro výrobu. Samozřejmostí je poskytované poradenství při plánování optimální dopravní cesty, v jejímž důsledku umíme zajistit přepravu kompletně, tedy s vyzvedávkou u odesílatele přes celní služby a pojištění až po načasované dodání příjemci.

Hlavní charakteristika servisu námořní přepravy:

  • přepravy všech typů námořních kontejnerů
  • přepravy kusových zásilek, sběrná služba po celém světě
  • možnost přepravy export i import, vyplaceně i nevyplaceně
  • doručení zásilky do přístavu i door to door
  • sledování zásilky přes internet
  • na základě požadavku kompletní proclení i pojištění zásilky
  • přehledné sazby zahrnující veškeré náklady („all inclusive“)

Rychlý a bezchybný servis zaručíme prostřednictvím více než 730 vlastních poboček v 49 zemích světa.


českyCZ anglickyEN
© 2024 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.