Logistiku pro EXPO 2025 Osaka bude zajišťovat Nippon Express

Pořadatel EXPO 2025 (Japonská asociace pro světovou výstavu 2025) doporučuje použít NIPPON EXPRESS pro doručení zásilek na místo konání EXPO. NIPPON EXPRESS byl navíc určen jako místní poskytovatel spedičních služeb.

 

Globální logistický partner je nezbytný pro zajištění spolehlivé dodávky materiálu na EXPO 2025. Je to proto, že obrovské množství zboží a zásob dorazí z celého světa do Ósaky v Kansai najednou.

NIPPON EXPRESS je jedním z předních a nejzkušenějších světových poskytovatelů integrovaných logistických služeb s dlouhou historií v odvětví výstavnictví a dalších mimořádných akcí.

 

Náš specializovaný tým, založený již pro olympijské hry v Tokiu v roce 1964, dobře rozumí organizaci a časově kritické povaze tohoto podnikání. Naší silnou stránkou je úzká spolupráce s našimi klienty při řízení procesů souvisejících s celkovou organizací vnitrostátní i mezinárodní přepravy nákladu a logistiky.

 

NIPPON EXPRESS poskytuje originální výhody

 

NIPPON EXPRESS má jedinečnou pozici k tomu, aby účastníkům poskytl potřebné služby uvnitř i vně areálu EXPO 2025.

NX Group podporuje EXPO 2025 včetně vývoje provozních logistických plánů jako např. „EXPO 2025 Logistics and Customs Guide“.

NIPPON EXPRESS má specializovaný tým manažerů, kteří jsou členy „Japonské asociace pro světovou výstavu 2025“.

Kvalitu služeb poskytovaných NIPPON EXPRESS bude zajišťovat náš odborný tým řidičů a personálu přímo v místě konání.

 

NIPPON EXPRESS uplatňuje poznatky získané z působení na minulých EXPO v Japonsku, čímž vytváří přidanou hodnotu pro účastníky.

Konkurenční sazby zahrnují doručení do poslední míle v místě konání.

Použití NIPPON EXPRESS znamená snížení nejrůznějších rizik. Naši místní odborníci budou pracovat s dostatkem zdrojů a v souladu s celními postupy.

Siť zkušených odborníků nabízíme po celém světě, nejen v místě konání.

NIPPON EXPRESS bude dohlížet na všechny zásilky z místa odeslání do místa určení a poskytne systém sledování nákladu.

 

NIPPON EXPRESS usnadní plnění formalit celního odbavení pro mezinárodní zásilky podle předem definovaných požadavků a dohod.

Služby NIPPON EXPRESS jsou v souladu s možnostmi odbavení dostupnými pro účastníky EXPO 2025. (např. Umístěni v dočasném skladu v Ósace)

NIPPON EXPRESS je váš důvěryhodný poradce pro celní procesy na EXPO 2025.

NIPPON EXPRESS může nabídnout samostatné odbavení a doručení i pro zásilky mimo NX Group.

NIPPON EXPRESS pomůže účastníkům EXPO 2025 se zpětnou logistikou a poskytne poradenství ohledně likvidace, darování a vyřazení z provozu.

 

NIPPON EXPRESS má bohaté zkušenosti s úspěšným poskytování logistiky pro globální megaakce. V úzké spolupráci s organizačními výbory má NIPPON EXPRESS jedinečný pohled na to, co dělá logistiku akcí úspěšnou. Tyto zkušenosti a znalosti zajistí i úspěšné zvládnutí logistických činností na výstavě EXPO 2025.

 

Naše zkušenosti:

Oficiální logistický dodavatel předchozích světových výstav v Japonsku (Aichi 2005, Osaka 1990, Cukuba 1985, Okinawa 1975, Osaka 1970)

Oficiální logistický dodavatel předchozích olympijských her v Japonsku (Nagano 1998, Tokio 1964) a dalších světových sportovních akcí: Světový pohár v ragby 2019, Světový pohár v atletice (2007 Ósaka), Mistrovství světa ve fotbale 2002).


českyCZ anglickyEN
© 2024 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.