Nippon Express otevřel Evropský překladový terminál v Rotterdamu

Nippon Express (Nederland) B.V. nedávno otevřel překladový terminál (European Cross Dock Center) pro manipulaci s námořními zásilkami v dovozu i vývozu v oblasti rotterdamského přístavu zvané Maasvlakte. Budování tohoto největšího kontejnerového terminálu v Evropě dala nizozemská vláda nejvyšší prioritu a Nippon Express se stal prvním speditérem, který v této nové části přístavu zahájil svou logistickou činnost.

Při této příležitosti byla zahájena služba  "dodání příští den" pro malé a střední zásilky z Japonska/Asie do Evropy. To představuje zkrácení dodacích lhůt v rámci Evropy o 1 až 3 dny. Nippon Express dosud provozoval obdobný terminál umístěný přímo v Rotterdamu, ale nynější vhodnější poloha eliminuje dopravní zácpy a zmírňuje ostatní dopady situací na silnicích a dálnicích. Umožňuje také lepší plánování dodávek. V budoucnu se do nového systému svozů a rozvozů zapojí i terminál Nippon Express na letišti Amsterdam Schiphol, což přinese další zlepšení služeb.

Nippon Express bude i nadále usilovat o neustálé zlepšování efektivity logistických služeb mezi Evropou a Japonskem/Asií a poskytování nejvýhodnějších dopravních řešení pro své zákazníky. 


českyCZ anglickyEN
© 2024 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.