Pobočky Nipponu Express (UK a Canada) se postaraly o přepravu kompozitiních křídel nejnovějšího pasažérského letadla společnosti Bombardier

Pobočky Nippon Express (UK) Co., Ltd. (dále NEUK) a Nippon Express (Canada) Co., Ltd. (dále NE Canada) obdržely objednávku a následně zařídily přepravu kompozitních křídel pro nejnovější modelovou řadu pasažérských letadel CSeries vyvinuté společností Bombardier (Montreal, Canada).
 
Bombardier je třetí největší výrobce civilních letadel na světě a modelová řada CSeries je nyní hlavním projektem této společnosti. NEUK a NE Canada společně předložili takovou nabídku, aby byli schopni získat a realizovat uvedenou přepravu. Nabídli Bombardieru řešení, které zahrnovalo nadstandardní přepravní služby při využití Japonských manažerských metod, které splňují přísné podmínky v leteckém průmyslu a tento komplexní přístup nakonec rozhodl o získání zakázky.
 
První zásilka kompozitních křídel byla realizována 19. prosince 2014. Šlo o kombinaci pozemní a námořní přepravy z výrobního závodu v Belfastu v Severním Irsku a doručena do továrny Bombardieru v Quebecu v Kanadě 14. ledna 2015. Ačkoli během přepravy došlo k několika obtížím, jako změna trasy, nebo zpoždění trajektu kvůli špatnému počasí v Severním Irsku a extrémně nízkým teplotám (-27 °C) v Kanadě, díky dobré spolupráci celého týmu se podařilo celou přepravu zdárně dokončit.
 
Ředitelé obou poboček prohlásili: “Vynaložili jsme velké úsilí nastartovat dobrou spolupráci mezi společností Bombardier a operativou umístěním zainteresovaných zaměstnanců NEUK v Severním Irsku. Dalším faktorem, díky němuž jsme uspěli, byla pečlivá příprava, na které jsme spolupracovali kromě prodejního také s výzkumným  a poradenským oddělením společnosti Nippon Express.”
 
NEUK a NE Canada zužitkují zkušenosti a úspěchy dosažené v průběhu uvedeného projektu při poskytování nadstandardně kvalitních služeb zákazníkům v leteckém průmyslu.

českyCZ anglickyEN
© 2024 NIPPON EXPRESS | Designed by EURO-AGENCY | Developed by ViaAurea s.r.o.